Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

Het bestuur van de Samensprong bestaat op dit moment uit 5 vrijwilligers, ondersteund door enthousiaste commissies. Samen zetten zij zich in voor de leden uit Prinsenbeek en omgeving en de turnsport in het algemeen. Indien u de vereniging graag zou helpen of meer informatie wilt hebben over de taken die uitgevoerd worden binnen en buiten het bestuur, dan kunt u natuurlijk bij de onderstaande bestuursleden terecht.

VoorzitterFunctie is nog vacantvoorzitter@samensprong.nl
SecretarisKarlijn Kopssecretaris@samensprong.nl
PenningsmeesterJan Kleemanspenningmeester@samensprong.nl
LedenadministratieAngelique Robbenledenadministratie@samensprong.nl
BestuurslidArno Plukbestuur@samensprong.nl
BestuurslidGerard Wijnsmabestuur@samensprong.nl
Kleding recreatieturnenMaud Hendrickxkleding@samensprong.nl
Kleding wedstrijdgroep damesSaskia van Doorn/Miranda v/d Broekkleding@samensprong.nl
WedstrijdcommissieLeontine Meeder
WedstrijdcommissieIlona Verkooijen
WedstrijdcommissieJan Pluk
WedstrijdcommissieMark van Egeraat