Bestuur en commissies

Bestuur en commissies

Het bestuur van de Samensprong is na een oproep aan alle leden sinds januari 2019 versterkt en uitgebreid met een aantal nieuwe enthousiaste leden. Het dagelijks bestuur is weer voltallig. Alle onderwerpen die de aankomende periode veel extra aandacht verdienen zijn direct gekoppeld aan de nieuwe bestuursleden. In het overzicht hieronder zie je welke onderwerpen dat zijn. Op termijn zullen we proberen voor een aantal onderwerpen commissies te vormen. Samen zetten deze vrijwilligers zich in voor de sportleden uit Prinsenbeek en omgeving en de turnsport in het algemeen. Indien je de vereniging graag zou helpen of meer informatie wil hebben over de taken die uitgevoerd worden binnen en buiten het bestuur, dan kun je natuurlijk bij de onderstaande bestuursleden terecht.

DAGELIJKS BESTUUR
Voorzittervacantvoorzitter@samensprong.nl
SecretarisKarlijn van Oosterhoutsecretaris@samensprong.nl
Penningmeester / vice-voorzitterJan Kleemanspenningmeester@samensprong.nl
Hoofdtrainer (voor inhoudelijke vragen over training/lessen, geen bestuurslid)Bjorn Strousbjorn@samensprong
BESTUURSLEDEN MET ONDERWERP:
Ledenadministratie (w.o. contributie-inning)Angela Watzeelsledenadministratie@samensprong.nl
Technisch kader (trainers)Arno Plukbestuur@samensprong.nl
Lange termijnvisieDeborah Palsbestuur@samensprong.nl
Organisatie clubkampioenschapErica Mooijekind - Weekhoutbestuur@samensprong.nl
Ontwikkelen jongerenbeleidGeert Eismabestuur@samensprong.nl
Jongerenbeleid, contactpersoon trainersIlona Bennekerbestuur@samensprong.nl
CommunicatieJessica van Oeverenbestuur@samensprong.nl
Inkoop, contact met gemeenteWouter Hollemansbestuur@samensprong.nl
Organisatie activiteiten, jaarkalenderYvonne Schalkbestuur@samensprong.nl
LEDENADMINISTRATIE
Contactpersoon nieuwe ledenAngelique Robbenledenadministratie@samensprong.nl
KLEDING
Kleding recreatieturnen dames en herenMaud Hendrickxkleding@samensprong.nl
Kleding wedstrijdgroep damesSaskia van Doornvia trainers te bereiken
Kleding wedstrijdgroep herenAnnemiek en Meriankavia trainers te bereiken
KNGU-WEDSTRIJDEN
WedstrijdcommissieLeontine Meederwedstrijden@samensprong.nl
WedstrijdcommissieIlona Verkooijenwedstrijden@samensprong.nl
WedstrijdcommissieJan Plukwedstrijden@samensprong.nl
WedstrijdcommissieMark van Egeraatwedstrijden@samensprong.nl